top of page

Hakkımızda

Yenilenebilir Enerji Sistemleri

2021 yılında konvansiyonel ve yenilenebilir enerji yatırımları için mühendislik ve danışmanlık alanında hizmet vermek için kurulan Solventum Yenilenebilir Enerji Danışmanlık & Proje, daha sonra kurulan ve bünyemize katılan yeni şirketler ile iş birliği yapısına geçmiştir. Solventum Yenilenebilir Enerji Sistemleri Türkiye Enerji Piyasası’nda ilerlemek isteyen yerli ve yabancı müşterilerimiz için etkili stratejilere karar verip, projeler geliştirmektedir. Şirket çalışanları, uygulamalı sektör deneyimine ve enerji şirketleri ile devlet kurumları tarafından istenilen yeterliliklere sahiptir. Hedefimiz bu sektörde ilerleyen ya da ilerlemek isteyen şirketlere, yatırım fırsatlarını etkili olarak kullanarak, yasal reformlar, idari ve teknik hususlar konusunda bilgilendirerek maksimum potansiyel ile Türkiye Enerji Piyasası’na dahil ederek danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

Güneş Panelleri Teknisyenleri

Vizyon

Vizyonumuz; çevre ve toplum değerlerini dikkate alarak sürdürülebilir bir dünya için enerjinin her dalında, müşteri memnuniyetini kaliteyle birleştirerek sektörüne yön veren lider bir kuruluş olmaktır.

Misyon

Misyonumuz; enerjik, etik ve çözüm odaklı ekibimizi, enerji piyasalarındaki derin bilgi ve deneyimimiz ile harmanlayarak müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasında rehberlik ve danışmanlık yapmak, daha iyi ve daha yeşil bir dünya vizyonu ile yola çıkarak sektörde örnek bir yapı oluşturmaktır.

Danışmanlık

Mühendislik

Ürün Tedarik

Kurulum

Bakım

bottom of page